CO NABÍZÍME

????????????????????????????????????????

V dnešní uspěchané době mají lidé málo času a zároveň mnoho věcí, o které se musí starat. Přicházíme s řešením! Postaráme se buď o jednorázový úkol, celý seznam úkolů nebo nabízíme pomoc se zařizováním na pravidelné bázi. Škála našich služeb je různorodá a zcela individuální.

Představte si, že položky na vašem seznamu úkolů mizí, zatímco vy jste v práci.

Zde uvádíme seznam nejžádanějších činností, jsme ale připraveni se věnovat i úkolům zcela neobvyklým, jednoduše přesně dle vašeho přání!

 • Osobní asistence
  Služby osobní asistence tak, jak vy potřebujete.
 • Organizování
  Nabízíme pomoc při organizaci vaší kuchyně, kanceláře, šatníku, peněženky ale i garáže či sklepa!
 • Údržba
  Zkoordinujeme veškeré dodavatele i naše zaměstnance tak, aby váš domov byl ve skvělém stavu. Můžeme zařídit instalatéra, obkladače nebo dodat malíři další balení barvy, prostě cokoliv. Postaráme se kompletně o rekonstrukci.
 • Dekor / Výzdoba
  Obraťte se na nás i v případě, že potřebujete například vyzdobit domov na oslavu, nebo prostě obměnit dekorace ve vašem interiéru doma nebo v kanceláři.  Představte nám váš sen a my ho uskutečníme.
 • Služby spojené s nemovitostmi
  Prodej i koupě nemovitosti často představuje výrazný stres. I zde můžeme pomoci všem zúčastněným. Zařídíme prohlídky, dny otevřených dveří a další aktivity. Můžeme také poskytnout servis vaší chalupě nebo bytům, které pronajímáte.
 • Plánování událostí
  Postaráme se o všechny vaše potřeby spojené s nějakou událostí nebo dovolenou. Můžeme zajistit specifické požadavky na program, nebo můžeme vaši událost zařídit od plánování až po úklid. Zařídíme narozeninové oslavy, svatby, výročí, večírky, rodinná setkání, překvapení, cestu kolem světa a další….
 • Péče o děti
  Jsme lékem na provinilost všech rodičů! Zabavíme vaše děti, uděláme program speciálně podle jejich představ. Našim cílem je pomoci vám být SUPER rodičem!

Prostě cokoliv ! Neváhejte nás kontaktovat vašimi individuálními potřebami a požadavky, vždy vám vyjdeme vstříc !

ocko2